Superwizja: https://klinika1.swps.pl/umow-spotkanie-superwizje

Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, zaburzeń lękowych i depresyjnych.

Zainteresowanie terapią poznawczo-behawioralną towarzyszy mi od czasu studiów; przez kolejne lata pogłębiałam swoje umiejętności z zakresu tego podejścia, zapoznając się również z nowymi nurtami wyrastającymi z pnia TPB, jednak najbliższe mi jest klasyczne rozumienie tego podejścia. Pracę w ramach TPB realizuję w duchu Dialogu Motywującego.

Doświadczenie kliniczne, w pracy z pacjentami: Jako terapeuta poznawczo-behawioralny doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać w 2005 r. w Klinice Zaburzeń Snu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod okiem dr. Macieja Myszka.

Doświadczenie dydaktyczne i badawcze: od 2008 r. popularyzuję wiedzę w zakresie Dialogu Motywującego poprzez prowadzenie warsztatów oraz tłumaczenia; (jestem współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej oraz autorką polskiej nazwy tego podejścia). W 2010 r. uczestniczyłam w I edycji programu badawczego TRAKT (ICGZ UW). Od 2010 r. prowadzę warsztaty z TPB. W 2014 r. uzyskałam certyfikat superwiozra-dydaktyka PTTPB. Od 2015 r. jestem związana ze Szkołą Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. W latach 2015–2016 byłam superwizorką w programie badawczym E-Compared.

Wykształcenie: Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim (1996–2004), ukończyłam III edycję kursu TPB (CTPB Warszawa) oraz II edycję kursu dla superwizorów TPB (PTTPB Warszawa). Uprawnienia i certyfikaty: Posiadam certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB oraz certyfikat superwizora-dydaktyka PTTPB.