Umów wizytę terapeutyczną: https://app.medfile.pl/register/user/?uuid=c280dffc-8240-9b83-5f8d-57126ec5ba20

Jestem psycholożką - posiadam tytuł magistra psychologii, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioraną PTTPB nr 1371, seksuolożką oraz doktoratką w zakresie seksuologii klinicznej w ramach studiów doktoranckich PhD w Stanach Zjednoczonych.

Moją pasją jest wzmacnianie ludzi, aby czuli się wspaniale ze swoim zdrowiem psychicznym i seksualnym. Moje podejście psychoterapeutyczne jest aktywne i praktyczne. Lubię współpracować z pacjentami. Zapewniam wsparcie i praktyczne informacje zwrotne, aby pomóc klientom rozwiązać bieżące problemy i długotrwałe wzorce. Wspieram emocjonalnie klientów polskich i międzynarodowych. Tu wspomnę, że jestem założycielką kliniki seksuologicznej w Kopenhadze, w której pracowałam z pacjentami z różnych kultur. Mam doświadczenie w pracy zarówno z pacjentami indywidualnymi, jak i z parami oraz małżeństwami.

Od lat nieustannie doskonalę swój warszatat pracy poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie pomocy psychologicznej i seksuologicznej. W zakresie terapii zaburzeń seksualnych i psychoterapii szkoliłam się w Polsce i m.in. w Danii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując w instytucjach tj. Instytut Seksuologii Klinicznej Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (PTS) w Warszawie, Poradnia Seksuologiczna i Psychoterapia INTIMED w Warszawie.

Doświadczenie dydaktyczne i badawcze zdobyłam odbywając staż w Pracowni Neuronauki Klinicznej, Instytucie Psychologii PAN w Warszawie.

Prowadzę ćwiczenia z zakresu psychoterapii oraz seksuologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem także autorką publikacji naukowych wydanych przez amerykańskie czasopismo medyczne Journal of Sexual Medicine.

Przynależność do stowarzyszeń naukowych:

  • Dansk Psykolog Forening, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo i Behawioralnej (PTTPB)
  • Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ESSM)
  • Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ISSM)
  • Komisji Komitetu ds. Edukacji Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ISSM)
  • Komisji Komitetu Młodych Naukowców Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ISSM)
  • Światowe Stowarzyszenie Zawodowe na rzecz Zdrowia Osób Transpłciowych (WPATH)