Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.
W swojej pracy terapeutycznej opieram się przede wszystkim na klasycznej psychoterapii poznawczo-behawioralnej, w uzasadnionych sytuacjach sięgam także do technik i metod wypracowanych przez tak zwaną trzecią falę psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Terapia Metapoznawcza, Terapia Dialektyczno – Behawioralna). W procesie terapeutycznym skupiam się na budowaniu relacji opartej na współpracy i wzajemnym zaangażowaniu w osiąganie celów prowadzących do realnej poprawy jakości życia. Regularnie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach.
Doświadczenie kliniczne: Wieloletnia praca z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodzinami; staż kliniczny na Dziennym Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi w Rzeszowie oraz Oddziale Psychiatrycznym II Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu.
Wykształcenie: studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja: kliniczna; czteroletnie studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej; studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej – oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim; studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu; kwalifikacyjne studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Członkostwo w organizacjach: Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB.