Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Specjalizuję się w diagnozowaniu, poradnictwie psychologicznym oraz w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Psychoterapia, którą oferuję, kierowana jest do leczenia zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, osobowości czy zaburzeń odżywiania, ale sprawdza się także u osób przeżywających trudne sytuacje życiowe, nadmierny stres, borykających się z problemami w relacjach interpersonalnych czy z niskim poczuciem własnej wartości.
Moje zainteresowanie psychoterapią poznawczo-behawioralną wynika z moich osobistych cech – zadaniowości i racjonalności, które są odbiciem tej gałęzi nauki. Rozumienie motywów ludzkiego zachowania, umiejętność głębszego poznania i rozumienia siebie, dążenie do wyznaczonych celów, które pozwalają poprawić jakość swojego życia, to moje główne zainteresowania w dziedzinie psychologii, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie nie tylko w obszarach pracy psychologicznej, ale również w codziennych, prywatnych relacjach z innymi ludźmi, konwersacje z którymi zawsze przynoszą mi wiele radości.
Doświadczenie kliniczne, w pracy z pacjentami: Doświadczenie zawodowe zbierałam, pracując w Milickim Centrum Medycznym na oddziale zamkniętym, Poradniach zdrowia psychicznego, Środowiskowym Domu Samopomocy czy Współpracując z Ośrodkami Psychoterapii.
Wykształcenie: Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz Podyplomową 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Stale uzupełniam i rozwijam swoją wiedzę uczestnicząc w kolejnych szkoleniach oraz konferencjach naukowych oraz poddając swoją pracę stałej superwizji pod okiem najlepszych specjalistów.