Umów wizytę terapeutyczną: https://rejestracja.halodoctor.pl/register/user/?uuid=b6f64e03-43f3-3ce7-8dfc-cc17146364ef

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Psychologii Klinicznej i Zdrowia Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Specjalizuję się w terapii osób dorosłych. Pracuję z osobami zmagającym się z zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, napady paniki, fobie), zaburzeniami osobowości, wspieram osoby w kryzysie emocjonalnym – problemy w radzeniu sobie z regulowaniem intensywnych emocji, doświadczających trudności w radzeniu sobie z sytuacjami stresowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami snu.

We współpracy z drugim człowiekiem szczególnie ważne jest dla mnie zmniejszenie cierpienia emocjonalnego oraz cel, który chce osiągnąć klient.

Doświadczenie kliniczne, w pracy z pacjentami: W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 2017 r. Odbyłam staż na oddziale dziennym psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. W latach 2018–2019 współpracowałam z Kliniką Zdrowego Umysłu, gdzie zajmowałam się diagnozą oraz psychoterapią osób dorosłych. Od 2019 roku współpracuję z Instytutem Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu, natomiast od 2021 roku - z Poradnią Zdrowia Psychicznego.

Wykształcenie:

2019 – Szkoła Doktorska Nauk Społecznych i Humanistycznych, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, II Wydział Psychologii, Wrocław; 2017–2021 – Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierunkiem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej; 2012–2017 – Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, jednolite studia magisterskie: psychologia, specjalność: psychologia kliniczna.

Uprawnienia: Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej –  jedynych w Polsce czteroletnich studiów podyplomowych w psychoterapii, w trakcie procesu certyfikacji.

Przynależność do stowarzyszeń naukowych: Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Polskie Stowarzyszenie Psychologii Społecznej.