Psycholog sportu i psycholog społeczny. Specjalizuję się w psychologii sportu osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzę konsultacje indywidualne dla sportowców wyczynowych oraz dla osób uprawiających sport, które chcą rozwinąć umiejętność wykorzystania wiedzy psychologicznej w uprawianej dyscyplinie. Dzielę się swoim doświadczeniem i wspieram merytorycznie psychologów sportu pracujących z zawodnikami/drużynami. W pracy ze sportowcami i psychologami sportu wykorzystuję modele funkcjonowania i techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przygotowuję szkolenia dla firm chcących wykorzystać wiedzę z psychologii sportu do zwiększenia efektywności pracowników lub udzielania im wsparcia w sytuacjach problemowych. Lubię pracę w zespole i bycie aktywnym.
Doświadczenie dydaktyczne i badawcze: Doświadczenie zawodowe zdobywałem, pracując z drużynami i zawodnikami indywidualnymi różnych dyscyplin sportowych. Od 2006 r. współpracowałem z Polskim Związkiem Tenisa jako psycholog Reprezentacji Polski DAVISCUP i FEDCUP. Doświadczenie kliniczne, w pracy z pacjentami: Byłem psychologiem reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Europy EURO 2012. Współpracowałem również m. in. z drużyną Polonii Warszawa (Ekstraklasa), Jagiellonią Białystok (Ekstraklasa), czy KGHM Zagłębie Lubin (Ekstraklasa). Obecnie współpracuję z klubem Lechia Gdańsk i reprezentacją Polski Piłkarzy Ręcznych. Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Trenerów Sportu oraz na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS.
Biorę też udział w wielu konferencjach polskich i międzynarodowych poświęconych psychologii sportu. Brałem udział w programie badawczym Diagnoza, Terapia, Profilaktyka dotyczącym zaburzenia stresowego pourazowego realizowanym na Uniwersytecie Warszawskim. Wykształcenie: Ukończyłem Uniwersytet SWPS. Brałem udział w szkoleniach dotyczących głównych założeń terapii poznawczo-behawioralnej, zaburzeń osobowości w modelu poznawczo-behawioralnym. Uprawnienia i certyfikaty: Posiadam nominację Psychologa Olimpijskiego przy Polskim Komitecie Olimpijskim, jest członkiem Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz podkomisji psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Przynależność do stowarzyszeń naukowych: Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Posiada certyfikat odbycia 40 godzin szkolenia w terapii PTSD metodą Przedłużonej Ekspozycji. Publikacje: Jestem współautorem narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz publikacji i książek z zakresu psychologii sportu między innymi: „Pod Presją” z Jerzym Dudkiem, „Uwierzyć w wygraną”, „Uwierzyć w wygraną-raz jeszcze”, „Tennis Mental Game Secrets” oraz współautorem razem z Agnieszką Popiel, Bogdanem Zawadzkim, Ewą Pragłowską i Patrycją Gajdą podręcznika „Skuteczne działanie w stresie. Program profilaktyki PTSD dla osób narażonych na traumatyzację zawodową”.