Umów wizytę terapeutyczną: https://rejestracja.medfile.pl/register/user/?uuid=619a2519-72b8-416b-538d-212645e7c418/user/?uuid=1a3dbc57-ec6a-6bcc-29e4-84e3836f036a/user/?uuid=3a746e93-a30b-11e5-46b7-247159f2715a
Magdalena Dej

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz pedagogiem specjalnym. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodzinami. Głownie specjalizuję się w terapii depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, samookaleczeń, radzeniu sobie z objawami ADHD czy Zespołu Aspergera.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, a także wykorzystuję elementy DBT oraz ACT.

Wykształcenie: W 2011r. otrzymałam dyplom magistra psychologii (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie). Następnie ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Stosowana Analiza Zachowania (terapia behawioralna) (Uniwersytet SWPS), Wczesna Interwencja Pedagogiczna (Akademia Pedagogiki Specjalnej). Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, a także otrzymałam Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Dodatkowo cały czas uczestniczę w szkoleniach i konferencjach dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej, terapii dialektyczno-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania, terapii i funkcjonowania osób z zaburzeniami naurorozwojowymi (ADHD, ZA) oraz diagnoz klinicznych.

Doświadczenie: Od 2012r. pracuję jako psycholog i terapeuta. Swoje doświadczenie zdobywałam w Centrum Terapii „Krok Po Kroku” oraz Ośrodku „Mały Człowiek” gdzie prowadziłam terapię behawioralną dzieci w spektrum Autyzmu. Pracowałam również jako psycholog, pedagog specjalny oraz nauczyciel wspomagający w przedszkolu integracyjnym „Czarodziejski Dworek”. Jako psychoterapeuta miałam przyjemność pracować w Fundacji A.R.T., w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Rehabilitacyjnym dla dzieci i młodzieży (gdzie prowadziłam psychoterapię grupową, zajęcia psychologiczne dla dzieci i młodzieży, konsultacje dla opiekunów i rodzin pacjentów oraz psychoterapię indywidualną w ramach Oddziału oraz w ramach PZP) oraz w Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie prowadziłam psychoterapię indywidualną dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz sekcji Terapii Dialektyczno-Behawioralnej.

Jestem autorką wstępów „Okiem psychologa” do książeczek o emocjach, których bohaterem jest Kubuś Puchatek i jego przyjaciele wydawnictwa Olesiejuk.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.