Superwizja: https://klinika1.swps.pl/umow-spotkanie-superwizje
Umów wizytę terapeutyczną: https://klinika1.swps.pl/rejestracja

Psychiatra, psychoterapeuta. Specjalizuję się w leczeniu/terapii: dzieci i młodzieży, ale też osób dorosłych, głównie z zaburzeniami neurorozwojowymi (ADHD u dzieci , młodzieży i dorosłych). W pracy z pacjentami dbam o profesjonalizm. Wykorzystuję metody oparte na dowodach naukowych. Doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami: Od 2000 r. pracuję jako lekarz, początkowo w ramach I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, następnie doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego.

Od 2005 r. pomagam również jako psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Od blisko 2 lat uczestniczę w tworzeniu nowych standardów pomocy w psychiatrii dzieci i młodzieży w ramach Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży Warszawa Bielany. Od 2013 r. jestem kierownikiem merytorycznym czteroletnich studiów podyplomowych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej na poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS, organizowanych w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, doświadczenie dydaktyczno-naukowe zdobywałem też wcześniej jako adiunkt Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego WUM. Wykształcenie:

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie, specjalizację z psychiatrii odbywałem w I Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, a specjalizację z psychiatrii dzieci i młodzieży – w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego w Warszawie, szkolenie podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej zdobyłem pod kierownictwem prof. Marka Reinecke. Uprawnienia i certyfikaty: Posiadam certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, superwizora-dydaktyka PTTPB. Przynależność do stowarzyszeń naukowych: Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (PTP).</p>